کسب و کارت رو با استودیو بی اس
بروز کن !

طراحی گرافیک و موشن گرافیک

تولید موشن گرافیک حرفه ای

ساخت و تدوین تیزرهای تبلیغاتی

تولید موشن گرافیک حرفه ای

عکاسی و فیلمبرداری

تولید موشن گرافیک حرفه ای

با استودیو بی اس همراه باشید !

در استودیو تبلیغاتی بی اس  فرآیند تولید، طراحی و اجرای تبلیغات به منظور تبلیغات ویژه برای محصولات و خدمات صورت می‌گیرد. این استودیو با نحوه شناسایی و جذب مشتریان با استفاده از روش‌های خلاقانه و نظریه‌های رفتاری انسان‌ها فعالیت  میکند .

در استودیو تبلیغاتی بی اس متخصصان تبلیغاتی، گرافیک، عکاسی و موشن گرافیک  به همراه تیم فنی در حال کار هستند تا ایده‌های بهترین تبلیغات را ارائه دهند. از جمله خدماتی که به افراد ارائه می‌دهند، طراحی لوگو ، طراحی وب سایت، طراحی موشن گرافیک ،ساخت تیزر  و تدوین ویدیوهای  تبلیغاتی، طراحی کارت ویزیت و ست اداری ، طراحی گرافیک برای اینستاگرام  هستند.

اهمیت تبلیغات در معرفی برند به مشتریان بسیار زیاد است. اگرچه تبلیغات ممکن است بیشترین سرمایه‌گذاری را برای کسب‌وکارها به همراه داشته  باشد، اما به خاطر  بازگشت سرمایه، ارزش افزوده به همراه دارد. در این صنعت، خلاقیت و بکارگیری پراستفاده ترین و شناخته شده ترین عوامل موفقیت هستند.

به طور کلی، استودیو تبلیغاتی بی اس به عنوان یک محرک برای کسب‌وکارها ،برای بازاریابی و تولید محصولات، همراه با کیفیت بالا، به عنوان یک راه حل موثر برای رشد و توسعه کسب‌وکار محسوب می‌شود.

ما هر روز کلی مطالب آموزشی جالب در اینستاگراممون منتشر می‌کنیم!