الگوریتم PAGE LAYOUT گوگل چیست؟

الگوریتم PAGE LAYOUT گوگل چیست؟

همه شما بارها با وب سایت هایی مواجه شده اید که دارای انواع تبلیغات در کنار ، گوشه ها بوده و یا شما را  به صفحه ای نامرتبط با کلیک یا بدون کلیک منتقل می کنند . میزان مدتی که از آن سایت بازدید کرده اید چقدر است ؟ چقدر این تبلیغات برایتان آزار دهنده بوده و موجب اتلاف وقت شما می شوند ؟

گوگل با آپدیت الگوریتم طرح بندی خود ( Page Layout Algorithm ) ، به نوعی به مدیران سایت ها و وب مسترها هشدار داد که از تبلیغات بسیار زیاد در سایت جلوگیری کنند.

حذف تبلیغات آزار دهنده کاربران با الگوریتم Page Layout

گوگل برای فراهم نمودن آسایش کاربران ، سایت های استفاده کننده از تبلیغاتی همچون پاپ آپ ، تبلیغ بین پست ها ، تبلیغ فلش و مواردی از این دست را جریمه می کند . تبلیغات اصل جدایی ناپذیر در هر صنعت و کسب و کاری است . بنابر این صرف استفاده از تبلیغات موجب جریمه وب سایت نخواهد شد . بلکه آنچه اهمیت دارد این است که کاربر بدون صرف وقت زیاد، قادر باشد تا به راحتی به نتیجه ی مورد جست و جو دست یابد . پس نحوه ی تبلیغات و محل قرارگیری آن ها در وب سایت از اهمیت خاصی برخوردار است .

الگوریتم Page Layout

رعایت موارد لازمه برای عدم جریمه 

  • سرعت بالا آمدن وب سایت می بایست زیاد باشد پس از هاست داخلی استفاده کنید .
  • از تصاویر با حجم کم استفاده کنید .
  • استفاده درست و بجا از تبلیغات و بنر های تبلیغی اینترنتی
  • طراحی وب سایت کاربر پسندانه
  • محدود کردن تعداد تبلیغات و بسنده کردن به تبلیغات کم
  • توجه بیشتر به محتوای وب سایت
  • روش های تبلیغات اینترنتی را فرا گرفته و به یک روش بسنده نکنید .

خزنده های گوگل را دست کم نگیرید . گوگل به شکل مداوم با استفاده از خزنده های خود ، وب سایت هایی که صرفا با هدف کسب سود بیشتر فعالیت کرده و نسبت به خواسته های کاربران بی تفاوت هستند ، مورد مواخذه قرار می دهد . بنابر این به دنبال ساخت وب سایت هایی باشید که کاربر پسند بوده و نیاز مخاطبان را فراهم سازد و هم برای شما منبع کسب درآمد باشد .

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *