طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

یکی از پرسودترین و پررونق ترین نوع سایت ها فروشگاه های اینترنتی هستند . نمونه موفق برند ایرانی که در فضای مجازی در بسیاری از کشورها معروف شده است ، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دیجی کالا می باشد. امروزه بسیاری از افراد و کارآفرینان با داشتن کارخانه ها و کارگاه های تولیدی ، مشکل ارتباط و داشتن شبکه کافی با مشتری نهایی دارند و این مشکل توسط طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به سادگی قابل حل شدن می باشد . یکی از مهم ترین مزیت های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حذف شدن واسطه ها و خرده فروش و عمده فروش ها هستند که در نتیجه این عمل کالاها با قیمت مناسبی به دست مشتری نهایی می رسد .
حتی در کشورهای خارجه نیز وب سایت هایی نظیر Ebay و Amazon و بسیاری دیگر فعالیت بسیار زیادی داشته و تراکنش های مالی خیلی زیادی را به خود اختصاص داده اند. تحقیقات نشان داده است که بیش از ۷۰ درصد افراد در ایران، ابتدا قبل از اقدام به خرید ، وب سایت های فروشگاهی که کالای مدنظرشان را برای فروش قرار داده اند را بررسی کرده و از قیمت ها و همچنین ویژگی ها و امکانات محصول مطلع می شوند ، سپس برای خرید قطعی اقدام می کنند. بنابراین ظاهر شدن در بین جستجوهای کاربران برای یک مورد خاص می تواند تاثیر بسزایی در فروش و کسب و کار و معرف شدن برند شما داشته باشد . همچنین با ارائه تخفیف های ویژه و فروش های فصلی و مناسبتی می توانید در فکر کاربران جای بگیرید زیرا که یک تخفیف مناسبتی برای همیشه در ذهن باقی خواهد ماند و عامل دوم به این خاطر که کاربران دنیای مجازی اغلب به دنبال پیدا کردن قیمت های رقابتی و مناسبت هستند و فروشگاه های مختلف و قیمت ها را با هم مقایسه و بررسی می کنند. عامل دیگر به علت سهولت و در دسترس بودن وب سایت ها هست که افراد با مدت زمان اندکی در هر موقعیتی می توانند به چند کلیک ساده به داخل فروشگاه اینترنتی شما رفته و کالاهای شما را مشاهده کنند.
بطور خلاصه یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می تواند ویترین محصولات شما را به همراه توضیحات بازاریابان حرفه ای شما ، به همراه وقت بی نهایت زیاد برای هر نفر و یک قسمت مالی و صندوق جداگانه و … در یک بستر حرفه ای داشته باشید. می توانید مشتریان و کاربران خود را دسته بندی کنید و برای هر کاربر که به میزان مورد نظر شما از خرید رسید، به سطح کاربری بالاتری انتقال دهید تا تخفیف های ویژه سطح کاربری جدید را دریافت نماید و یا به ازای امتیاز مورد نظر کاربر به او هدایای ویژه ای احتصاص دهید . داشتن یک مارکتینگ پلن به همراه یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می تواند کمک شایانی به کسب و کار شما بکند .

امکانایجاد پنل کاربری فروشنده و بازاریاب
امکان ایجاد روش های محتلف پرداخت
امکان ایجاد روش های مختلف حمل کالا
امکان ایجاد سوال در مورد محصول
امکان ایجاد محصولات دانلودی
امکان امتبازدهی به محصولات
امکان تعریف عکس های مختلف محصولات
قابلیت بزرگنمایی تصویر در هنگام قرار گیری موس

طراحی سایت واکنش گرا
اسلاید شو به همراه افکت های تصویری
دسته بندی نمونه کارها و نمایش بصورت دلخواه
مدیریت اخبار و مطالب و دسنه بندی دلخواه
امکان مقایسه محصول
امکان ایجاد لیست علاقه مندی
امکان ایجاد نقد بررسی
امکان ایجاد درگاه آنلاین

همیشه خاص باشید …

طراحی حرفه ای و متناسب با کسب و کار شما