بهبود آیکون پروژها با یک کتابخانه بزرگ

بهبود آیکون پروژها با یک کتابخانه بزرگ

امروز قصد دارم به شما مجموعه آیکون بسیار بزرگی را معرفی کنم که در آن برای سناریوهای مختلفی، آیکون‌های متفاوتی را ارائه می‌دهد.

آیکون‌ها در دنیای طراحی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. جدای از اینکه با استفاده از آن‌ها می‌توانیم به کاربران بگوییم که چکارهایی انجام دهند آن‌ها می‌توانند تصویر به یاد ماندنی از چیزی که وبسایت و محصول شما ارائه می‌دهند را داشته باشند. مطمئن شوید همواره مجموعه آیکونی را انتخاب می‌کنید که برای مناسبات و کاربردهای مختلف سازگار و کاربردی باشد.

آیکون

Iconscout مجموعه بسیار خوب و حرفه‌ای آیکون‌های مختلف است که بیشتر از ۸۰۰ هزار آیکون را در دسته‌بندی‌های مختلفی ارائه می‌کند. هم اکنون می‌توانید از این کتابخانه در پروژه‌های خود استفاده کنید. این آیکون‌ها در قالب‌های متفاوت، نوع‌های فایلی مختلف و اندازه‌های متفاوت ارائه می‌شود که می‌توانید هر کدام را به صورت جداگانه دانلود کرده و در پروژه تان قرار دهید.

آیکون‌ها در استایل‌های متفاوت عرضه می‌شوند بنابراین می‌توانید از آن‌ها در هر جایی استفاده کنید و آن‌ را با پروژه‌تان ست کنید. آیکون‌های مربوط به این کتابخانه در دو حالت رایگان و پولی ارائه می‌شوند. شما می‌توانید به موارد بسیار خوبی به صورت رایگان دسترسی داشته باشید اما اگر می‌خواهید انتخاب‌های حرفه‌ای تری در دسترس داشته باشید باید اکانت پولی را خریداری کنید.

برای مشاهده کتابخانه به این لینک مراجعه کنید.

4 Comments

  1. سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

  2. بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

  3. خسته نباشید مرسی به خاطر این وبسایت زیبا

  4. سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.خیلی خیلی
    ممنون

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *