افزونه فرم ساز گرویتی فرمز | پلاگین Gravity Forms

فرم ساز گرویتی فرمز (Gravity Forms) یک افزونه محبوب و کارآمد برای ساخت فرم‌ در وردپرس است که امکانات قدرتمند زیادی را به وبسایت‌ها اضافه می‌کند. با گرویتی فرمز، شما می‌توانید به سادگی فرم‌های سفارشی بسازید و اطلاعات مورد نیاز را از کاربران جمع‌آوری کنید. این ابزار قدرتمند به شما امکان می‌دهد تا تعامل بیشتری با بازدیدکنندگان و مخاطبان خود داشته باشید و تجربه کاربری و تبادل اطلاعات را بهبود ببخشید. اگر به دنبال افزایش تعامل با مخاطبان و بهبود عملکرد وبسایت خود هستید، گرویتی فرمز انتخابی عالی برای شماست.
فرم ساز گرویتی فرمز
فرم ساز گرویتی فرمز

توضیحات محصول :

معرفی فرم ساز گرویتی فرمز

فرم ساز گرویتی فرمز (Gravity Forms) یک افزونه محبوب و کارآمد برای ساخت فرم‌ در وردپرس است که امکانات قدرتمند زیادی را به وبسایت‌ها اضافه می‌کند. با گرویتی فرمز، شما می‌توانید به سادگی فرم‌های سفارشی بسازید و اطلاعات مورد نیاز را از کاربران جمع‌آوری کنید. این ابزار قدرتمند به شما امکان می‌دهد تا تعامل بیشتری با بازدیدکنندگان و مخاطبان خود داشته باشید و تجربه کاربری و تبادل اطلاعات را بهبود ببخشید. اگر به دنبال افزایش تعامل با مخاطبان و بهبود عملکرد وبسایت خود هستید، گرویتی فرمز انتخابی عالی برای شماست.

این افزونه امکان ساخت فرم‌های متنوعی از جمله تماس، نظرسنجی و سفارش را فراهم می‌کند. همچنین، امکان تنظیم ارسال ایمیل‌های اتوماتیک، قابلیت ادغام با افزونه‌ها و سرویس‌های مختلف را فراهم می‌کند. این افزونه توسط تیم توسعه‌دهندگان حرفه‌ای حمایت می‌شود و به‌روزرسانی‌های منظم منتشر می‌کند. گرویتی فرمز، ابزاری کارآمد برای تعامل با مخاطبان و جمع‌آوری اطلاعات به‌صورت امن است و به افزایش تعامل و بهبود تجربه کاربری وبسایت‌ها کمک می‌کند.

از دیگر امکانات گرویتی فرم می‌توان به ساخت ساده فرم‌ها با استفاده از کشیدن و رها کردن فیلدها اشاره کرد. این افزونه امکان تعیین قوانین و شرایط خاص برای فیلدها یا ارسال فرم را فراهم می‌کند. همچین شما می‌توانید با ضروری کردن فیلد امکاناتی مانند پذیرفتن قوانین و شرایط حریم خصوصی را به فرم اضافه کنید.

فرم های چند صفحه‌ای گرویتی فرمز
فیلد برگه به شما این اجازه را می‌دهد که فرمتان را به چند مرحله تقسیم کرده و وضعیت مراحل را با استفاده از یک نوار وضعیت به کاربر نشان دهید.

تنظیمات فرم در فرم ساز وردپرس Gravity Forms
عنوان، توضیح، تنظیمات و پیام‌های تأیید را به آسانی با استفاده از تنظیمات فرم پیکربندی کنید.

محدودیت داده های ورودی در ساخت فرم گروتی
به آسانی تعداد داده‌هایی را که یک فیلد می‌تواند قبول کند را محدود کنید و در صورتی که تعداد داده‌های ورودی کاربر از آن حد بیشتر شد پیغام خطایی را نمایش دهید.

فیلدهای پیشرفته فرم ساز وردپرس گرویتی فرمز
گاهی اوقات زمینه‌های استاندارد فرم پاسخگوی نیازهای ما نیستند، در این زمان است که می‌توانیم از فیلدهای پیشرفته استفاده کنیم. از نام و آدرس و شماره تلفن گرفته تا آدرس ایمیل و وب سایت و حتی بارگذاری فایل.

زمان‌بندی فرم‌ها در فرم ساز وردپرس گرویتی فرمز
یک فرم در قالب وردپرس را فقط برای یک بازهٔ زمانی نیاز دارید؟ می‌توانید تاریخ شروع و تاریخ پایان تعریف کنید تا دسترسی به فرم را محدود کنید، در صورتی که بازه زمانی تعیین شده به پایان برسد به کاربر یک پیام نمایش می‌دهد که فرم منقضی شده است.

فیلدهای استاندارد
فیلدهای استاندارد شامل: فیلد متن، فیلد بند، دراپ داون، چک باکس و کلید رادیو می‌باشد. در این بخش ما به نیازهای شما پاسخ می‌دهیم، فیلدهای استاندارد ما انواع زمینه‌های اصلی فرم را شامل می‌شوند.

فیلدهای قیمت گذاری
گرویتی فرم ساختن فرم های سفارش را ساده می‌کند، فرم های سفارش به شما این قابلیت را می‌دهند تا با استفاده از فیلدهای مختلف قیمت نهایی متفاوتی را ایجاد کنید و کاربران بعد از ارسال فرم مبلغ محاسبه شده را پرداخت کنند.

فیلدهای نوشته
فرم های ورودی فقط برای دریافت داده از کاربران نیستند؛ بلکه می‌توانند نوشته‌های وردپرس را نیز ایجاد کنند، ساختن فرمی که نوشته‌ها را بر روی سایت شما ایجاد کند بسیار ساده است، آنها فوق‌العاده هستند برای ایجاد محتوا توسط کاربران، لیست کردن کاربران و چیزهای بیشتر.

 

ویژگی های افزونه فرم ساز گرویتی فرمز
فیلدهای استاندارد
فیلدهای استاندارد شامل: متن تک خطی، متن پاراگرافی، لیست باز شو، چند انتخابی، عددی، چک باکس، دکمه های رادیویی، مخفی، Html، جداکننده، برگه.

فیلدهای پیشرفته
فیلدهای پیشرفته شامل: نام، تاریخ، زمان، تلفن، آدرس، وب سایت، ایمیل، بارگذاری فایل، کد امنیتی، لیست، کد ملی می‌باشد.

فیلدهای ارسال نوشته
فیلدهای ارسال نوشته شامل: عنوان، متن نوشته، چکیده، برچسب‌ها، دسته بندی، عکس نوشته، زمینه دلخواه می‌باشد.

فیلدهای قیمت گذاری
فیلدهای قیمت گذاری شامل: محصول، تعداد/مقدار، انتخاب‌ها، هزینه حمل و نقل، مجموع می‌باشد.

منطق شرطی
منطق شرطی به شما این قابلیت را می‌دهد تا نمایش یا عدم نمایش فیلدها، بخش‌ها، برگه‌ها و یا حتی دکمهٔ ارسال را بر اساس انتخاب‌های کاربر تعیین کنید، شما می‌توانید به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را از کاربر گرفته و فرم ها را متناسب با اطلاعات ورودی کاربر تغییر دهید. منطق شرطی فیلد منطق شرطی را به یک فیلد اعمال کنید تا نمایان باشد یا مخفی شود بر اساس انتخاب‌های قبلی کاربر.

منطق شرطی قسمت
منطق شرطی را به یک قسمت اعمال کنید تا نمایان یا مخفی شود، این شرط به همهٔ فیلدهای بعد از آن قسمت اعمال می‌شود.

منطق شرطی برگه
منطق شرطی برگه را استفاده کنید تا نمایان یا مخفی شود، منطق شرطی همچنین می‌توانید به دکمه بعدی یک صفحه اعمال شود.

منطق شرطی دکمه ارسال
شما می‌توانید منطق شرطی را به دکمهٔ ارسال یک فرم اعمال کنید تا از ارسال آن قبل از انتخاب گزینه‌های مشخصی جلوگیری کنید.

فرم های سفارش
با استفاده از فیلدهای قیمت گذاری، فرم ساز وردپرس گرویتی فرم ساختن فرم‌های سفارش را در وردپرس ساده می‌کند. فرم‌های سفارش می‌توانند فیلدهای قیمت را داخل خود داشته باشند تا به کاربران شما اجازه دهند با انتخاب گزینه‌های مختلف قیمت نهایی را محاسبه کنند.

فیلدهای محصول
با استفاده از این فرم به کاربر اجازه می‌دهد یک یا چند محصول را انتخاب کند. این فیلد قیمت گذاری تمام محصولات قبل از سفارش را انجام می‌دهد.

فیلدهای گزینه ای فرم ساز وردپرس گرویتی فرمز
آیا محصول شما دارای گزینه است؟ آیا پیراهن شما دارای سایز می‌باشد؟ می‌توانید از فیلدهای گزینه‌ای برای گزینه‌های محصول اضافه کنید.

روش های حمل و نقل گرویتی فرمز
هنگامی که کاربر شما روش‌های حمل و نقل را انتخاب می‌کند، روش‌های حمل و نقل از قبل تعیین شده است و بر روی قیمت محصول تأثیر می‌گذارد.

مجموع فیلدها
گزینه‌ای برای فیلدها قرار داده شده است که به شما اجازه می‌دهد تا همهٔ سفارشات را مشاهده کنید و بر اساس انتخاب درست قیمت گذاری کنید.

مدیریت داده های ورودی
افزونه گرویتی فرم فارسی همهٔ داده‌های ورودی را داخل پایگاه داده وردپرس ذخیره می‌کند و دسترسی به آنها را از طریق پیشخوان وردپرس ساده می‌کند. شما می‌توانید از قسمت داده‌های ورودی فرم‌ها به سادگی آنها را مشاهده و یا ویرایش کنید. لیست داده‌های ورودی قابل ویرایش به راحتی می‌توانید جدول لیست داده های ورودی را مدیریت کنید با انتخاب اینکه کدام ستون‌ها هنگام نمایش داده‌های ورودی نشان داده شوند.

جزئیات ورود را مشاهده کنید
هر دادهٔ ورودی را با جزئیات مشاهده کنید و ببینید که هر کدام از این اطلاعات توسط چه کسی ارسال شده است.

برون بری داده‌های ورودی از فرم ساز Gravity Forms
فیلد دادهٔ ورودی را که مایل به برون بری هستید انتخاب کنید، بازهٔ زمانی مورد نظر را تعیین کنید و سپس داده‌های فرم‌های پر شده را در یک فایل CSV ذخیره کنید.

اعلان‌ها در افزونه gravity forms:
اعلان‌های ایمیلی که هنگام تکمیل یک فرم ارسال می‌شوند را به سادگی تنظیم کنید، به‌عنوان مثال: بلافاصله پس از تکمیل فرم توسط کاربر ایمیلی برای آن ارسال کرده و برای تکمیل فرم از او تشکر کنید. در واقع می‌توانید برای فرم‌های خود بی نهایت پاسخ خودکار تعریف کنید.

1- اعلان‌های ایمیلی فرم ساز Gravity Forms

اعلان‌های ایمیلی ارسال شده به اشخاص مختلف را به‌راحتی مدیریت کنید

2- منطق شرطی

اعلان‌های ایمیلی را به بر اساس گزینه‌های مختلف موجود در فرم که توسط کاربر پر می‌شوند به صورت شرطی ارسال کنید.

3- ادغام فیلدها

با سرعت و به سادگی داده‌های وارد شده در فرم را داخل اطلاعیه‌های ایمیلی خود قرار داده و آنها را برای کاربر مورد نظر ارسال کنید.

4- ایمیل های Html

با استفاده از گزینه فعال‌سازی Html در ایمیل کنترل کاملی بر روی محتوا و طراحی اطلاعیه‌های ایمیلی خود خواهید داشت. می‌توانید از طراحی‌های ساده یا خیلی پیچیده استفاده کنید، همه چیز بستگی به سلیقه شما دارد.

سفارشی سازی
به طور کلی فرم های گرویتی بسیار قوی هستند و حتی هنگامی که کمی متفاوت‌تر فکر کنید قوی‌تر نیز می‌شوند. با مجموعه وسیعی از کارها و فیلتر هوک های در اختیار شما، توسعه دهندگان وردپرس می‌توانند فرم‌های گرویتی را با عملکرد وسیعی از API سفارشی سازی کنند

بارگذاری فرم
گرویتی فرمز یک کلکسیون از هوک ها را شامل می‌شود که می‌تواند برای ویرایش کردن جزئیات فرم قبل از اینکه نمایان شود استفاده گردد. وظایفی مانند: گزینه‌های دراپ داون، مقدارهای فیلد محرک یا می‌توانند به طور کامل انجام شوند

واگذاری فرم
هوک های زیادی وجود دارند که به شما اجازه می‌دهند جزئیات داده‌های ورودی را هنگامی که کاربر فرم را ارسال می‌کند اداره کند، وظایفی مانند: کامل کردن با سیستم‌های سرد پارتی و پایه گذاری اعلان‌های محرک می‌توانند به طور کامل انجام شوند.

مدیریت گرویتی فرمز
هوک های فرم های گرویتی می‌توانند برای اجازه دادن به سفارشی سازی کردن المنت‌های خاص در ابزار مدیریت فرم های گرویتی مورد استفاده قرار گیرند.

مدیریت وظیفه
فرم‌های گرویتی توانایی‌های جدیدی را به سیستم وظیفهٔ وردپرس معرفی می‌کنند، ما استفاده از افزونهٔ اعضا برای مدیریت وظیفه را به شما پیشنهاد می‌کنیم، این افزونه فرم‌های گرویتی را به صورت متفاوت کامل می‌کند و از طریق همین صفحه می‌توانید آن را دانلود کنید.

استایلینگ و لایه ها
فرم‌های گرویتی با هر گونه قالبی هم خوانی دارند، اگر پیش‌فرض‌ها موردپسند شما نیستند ما برای شما سفارشی سازی کردن ظاهر فرم را بسیار آسان کرده‌ایم

سفارشی سازی آسان
هر المنتی در فرم گرویتی هم می‌تواند به صورت مستقیم همراه با نام کلاس هدف گذاری شود و هم می‌تواند به‌صورت یک آیدی واحد و یا با استفاده از یک کد css هدف گذاری شود تا شما بتوانید ظاهر فرمتان را تغییر دهید

لایه‌های قابل ویرایش
سه گزینهٔ از پیش تعریف شده برای سایز فیلدها وجود دارد. برای اکثر فیلدها کاربر می‌تواند کلاس‌های اضافه‌ای را تعریف کند تا استایل دلخواه خود را اعمال کند یا المنت موردنظر رو برای تغییرات دیگری انتخاب کند.

کلاس های تعریف شده css
آیا یک فرم دو ستونه می‌خواهید؟ فرم های گرویتی این کار را همراه با کلاس های آماده ی css سریع و آسان می‌کنند، کافی است که نام کلاس را به فیلدی که در ویرایشگر فرم وجود دارد اضافه کنید و کار را تمام کنید

هماهنگی با وردپرس
فرم‌های گرویتی از پایه و اساس به عنوان یک افزونه وردپرس ساخته شده‌اند که به آن اجازه می‌دهند تا با وردپرس هماهنگ شوند به‌طوری‌که هیچ کدام از خدمات فرم میزبانی نمی‌توانند.

بررسی کلی پیشخوان
یک بررسی کلی از ارسال فرم‌هایتان داشته باشید و به راحتی فرم‌های گرویتی و داده‌های ورودی‌تان را به صورت مستقیم از پیشخوان وردپرس مدیریت کنید

قرار دادن شورت کد
قرار دادن فرم‌های گرویتی روی صفحه، پست‌ها و یا حتی جایی که شورت کدها باید روی سایت وردپرس پشتیبانی شوند آسان است

قرار دادن با استفاده از تماس خودکار
با استفاده از ساختن تماس خودکار فرم‌های گرویتی یک فرم را در هر جایی از قالب وردپرس نمایان کنید

ویجت فرم
دنبال یک راه سریع برای قرار دادن یک قالب در سایتتان هستید؟ ویجت فرم کلی را امتحان کنید. شما می‌توانید خیلی سریع فرم‌های گرویتی را در هر یک از سایدبار ها یا یک بخش از ویجت فعال قالب مورد علاقهٔ وردپرستان را اضافه و نمایان کنید

ساختن پست
فرم‌هایی که پست‌های وردپرس را می‌سازند ویرایش کنید، فرم‌های گرویتی را به یک ماشین ایجاد کننده محتوا توسط کاربر تغییر دهید

ثبت نام کاربر
با استفاده از گزینهٔ ثبت نام کاربر شما می‌توانید فرم‌هایی را بسازید که می‌توانند توسط کاربران ثبت شده در سایتتان مورد استفاده قرار بگیرند

هوک ها و فیلترها
با استفاده از هوک های وردپرس گرویتی فرم را به شکل عمیقی شخصی سازی کنید.

*همچنین اگر به دنبال افزونه‌ای برای اتصال ووکامرس و گرویتی فرم به یکدیگر هستید، می‌توانید از افزونه Gravity Forms Product Add-Ons استفاده کنید،که در واقع با استفاده از این افزونه می‌توانید فرم های ساخته شده در سایت وردپرسی خود را به عنوان یک محصول مجزا در ووکامرس به کار ببرید.

نکته اول: این افزونه دارای واحد پولی تومان و ریال نمی‌باشد، برای اضافه‌شدن این واحدهای پولی می‌بایست افزونهٔ گرویتی فارسی را نصب نمایید.

نکته دوم: این محصول به همراه Addon ها ارائه نشده است و فقط دارای فایل محصول گرویتی فرم می‌باشد.

باتوجه‌به اینکه کد اسکی اعداد فارسی و انگلیسی متفاوت است، در فیلد موبایل باید از اعداد انگلیسی استفاده شود.

آخرین مطالب آموزشی