افزونه محافظ امنیتی پیشرفته وردپرس آیتمز سکیوریتی | iThemes Security Pro

iThemes Security Pro روش های ورود بدون رمز بیومتریک مانند اثر انگشت، تشخیص چهره و windows hello یا هر کلید عبوری که دستگاه تان پشتیبانی می کند و توسط همه مرورگرهای اصلی، از جمله Chrome، Firefox و Safari پشتیبانی می‌شود، اضافه کرده است تا برای ورود به سایت وردپرس تان از آن روش ها استفاده کرده و دیگر نیازی به وارد کردن رمز عبور نباشید.
افزونه محافظ امنیتی
افزونه محافظ امنیتی

توضیحات محصول :

ساده ترین و امن ترین راه برای ورود به سایت وردپرسی تان اینجاست!

افزونه محافظ امنیتی iThemes Security Pro روش های ورود بدون رمز بیومتریک مانند اثر انگشت، تشخیص چهره و windows hello یا هر کلید عبوری که دستگاه تان پشتیبانی می کند و توسط همه مرورگرهای اصلی، از جمله Chrome، Firefox و Safari پشتیبانی می‌شود، اضافه کرده است تا برای ورود به سایت وردپرس تان از آن روش ها استفاده کرده و دیگر نیازی به وارد کردن رمز عبور نباشید.

با استفاده از این قابلیت مدیران وب‌سایت ها می‌توانند بدون زحمت اضافی برای استفاده از برنامه‌های احراز هویت دوعاملی، مدیریت رمز عبور یا الزامات رمز عبور پیچیده، ورود به سیستم امن داشته باشند.

توجه: iThemes Security Pro 7.0 به بعد نیازمند وردپرس 5.9 و PHP 7.3 یا بالاتر است.

افزونه امنیتی iThemes Security به زودی به نام تجاری Solid Security تبدیل خواهد شد.

شرکت آیتمز در نظر دارد، محصولات خود را با ویژگی های جدید و باورنکردنی در قالب برند جدیدی با نام SolidWP ارائه کند.

و افزونه آیتمز سکوریتی به نام افزونه سالید سکوریتی (Solid Security Plugin) منتشر خواهد شد.

پس منتظر باشید!

معرفی افزونه محافظ امنیتی افزایش امنیت وردپرس آیتمز سکوریتی

در حال حاضر بالغ بر 30% سایت ها از طریق وردپرس ایجاد می شوند، بنابرین این گونه سایت ها جزو اهداف هکرها قرار دارند بنابراین سایت وردپرسی شما نیاز به یک استراتژی امنیتی دارد که افزونه iThemes Security Pro بهترین و قابل اعتمادترین انتخاب برای جلوگیری از هک وردپرس است.

خصوصیات کلیدی افزونه تامین امنیت وردپرس | افزونه آیتمز سکوریتی :
جلوگیری از هک شدن
اصلاح نقص های امنیتی وردپرس
حفاظت در برابر بد افزارها
ورود بدون رمز عبور
و …

معرفی قابلیت‌های افزونه افزایش امنیت وردپرس آیتمز سکوریتی

تحریم کاربران بدخواه
مانع ورود کاربران بدخواه به سایتتان شوید. افرداد بدخواه افرادی هستند که به تعداد زیادی لاگین کرده اند اما با خطا روبرو شده اند، افرادی که تعداد زیادی خطای 404 تولید کرده اند و یا اسامی انها در لیست سیاه قرار دارد.

مدیریت و ورود پنهانی
با تغییر آدرس پیش فرض سایتتان (wp-admin)، حمله کنندگان به سایتتان را گمراه سازید. و از حملات خودکار ربات ها که به صورت برنامه ریزی شده به صفحه wp-admin سایت های وردپرسی حمله می کنند جلوگیری کنید.

آگاه سازی از طریق ایمیل
اگر فردی چندین بار ورود ناموفق داشته باشد و از سیستم حذف گردد و یا فایلی در سیستم تغییر کند و … این موضوع از طریق ایمیل اطلاع رسانی می شود.

تغییر WordPress Salts & Keys
iThemes Security Pro به سادگی WordPress Salts & Keys را به روز رسانی می کند. کلیدهای تصدیق را که هر از گاهی لایه ای از پیچیدگی ایجاد می کند را به روز رسانی می کند.

تطبیق و مقایسه فایل به صورت انلاین
iThemes Security Pro هرگونه تغییرات بر روی فایل های وردپرس روی سیستم را با نسخه WordPress.org مقایسه می کند تا اگر هکرها روی آن تغییری ایجاد کرده باشند مشخص شود.

بررسی امنیت کاربران وردپرس در افزونه افزایش امنیت وردپرس | iThemes Security Pro :

بررسی امنیت کاربران و انجام اقدامات لازم

بررسی در سطح کاربر برای سایت های وردپرسی بسیار ضروری است. امنیت ضعیف بر روی فقط یک حساب کاربری وردپرس می تواند کل سایت شما را به اسیب پذیری هایی که منجر به هک شود باز کند. افزونه افزایش امنیت وردپرس | ithemes security pro با بررسی امنیت کاربران وردپرس، دست یابی به امنیت تمام حساب های کاربری وردپرس در یک زمان و اقدام در مورد انها در صورت نیاز را امکان پذیر می سازد.

اسکن بدافزارها توسط افزونه محافظ امنیتی

طراحی شده توسط سایت iThemes Security
به کمک قابلیت اسکن خودکار افزونه امنیتی iThemes، اسکن افزونه‌های آسیب‌پذیر وردپرس، قالب ها و هسته وردپرس، بدافزارهای شناخته شده ، وضعیت لیست سیاه، خطاهای وب سایت و نرم افزارهای تاریخ مصرف گذشته سریع‌تر و دقیق‌تر از همیشه انجام می گیرد.

هکرها می توانند از طریق آسیب پذیری های موجود در نسخه های قدیمی برخی افزونه ها و قالب های وردپرسی به راحتی به سایت شما دسترسی پیدا کنند.

قابلیت اسکن خودکار، دو بار در روز وب سایت شما را برای کشف آسیب پذیری های جدید در افزونه ها، قالب ها و هسته وردپرس اسکن می کند. سپس در صورت فعال بودن ماژول مدیریت نسخه، به طور خودکار و در عرض 5 دقیقه نرم افزارهای آسیب پذیر را در صورت در دسترس بودن به روز رسانی می کند.

 

امنیت رمزعبور وردپرس

اجرای کلمات عبور قوی برای همه کاربران
رمزعبور یک جزء حیاتی استراتژی امنیت وردپرس است. افزونه افزایش امنیت وردپرس | ithemes security pro با مجبور کردن شما در استفاده از کلمات عبور قویتر، امنیت رمز عبور وردپرس را بیشتر میکند. از تنظیمات قدرتمند رمزعبور ithemes security pro برای افزودن یک ژنراتور قوی رمزعبور به پروفایل های کاربری، فعال کردن قابلیت نپذیرفتن رمز های در معرض خطر و کنترل حداقل نقش های کاربری که باید رمز عبور قوی داشته باشند، استفاده کنید.

توجه: افزونه امنیتی iThemes Security Pro به زودی به نام تجاری پلاگین Solid Security Pro تبدیل خواهد شد.

نکته: برای حل مشکل تغییر مسیرهای profile builder وعدم سازگاری با احراز هویت افزونه iThemes Security می توانید از افزونه هماهنگ ساز پروفایل بیلدر و آیتمز استفاده نمایید.

سازگار با پی اچ پی 7.3 و بالاتر و وردپرس 5.9 و بالاتر

آخرین مطالب آموزشی