قالب چند منظوره هاب | قالب Hub

قالب وردپرسی هاب یک قالب چند منظوره که با عملکرد فوق العاده بالا، صفحه ساز پیشرفته و ویژگی های منحصر بفرد می باشد که طراحی های آن توانسته جوایز متعددی را کسب کند. قالب هاب دارای 600+ الگو، 60+ دموی از پیش ساخته شده و 100+ صفحه داخلی است شما با قالب هاب به راحتی میتوانید صفحات وب سایت خود را بدون هیچ گونه دانش کدنویسی طراحی کنید. با چند کلیک ساده در صفحه ساز پیشرفته برگه ی خود را نیز طراحی کنید. لازم به ذکر است شما حتی نیاز به هیچ گونه مهارت طراحی برگه ندارید و می توانید به راحتی سایت خود را ایجاد کنید.

توضیحات محصول :

معرفی قالب چند منظوره هاب

قالب وردپرسی هاب یک قالب چند منظوره که با عملکرد فوق العاده بالا، صفحه ساز پیشرفته و ویژگی های منحصر بفرد می باشد که طراحی های آن توانسته جوایز متعددی را کسب کند. قالب هاب دارای 600+ الگو، 60+ دموی از پیش ساخته شده و 100+ صفحه داخلی است

شما با قالب هاب به راحتی میتوانید صفحات وب سایت خود را بدون هیچ گونه دانش کدنویسی طراحی کنید. با چند کلیک ساده در صفحه ساز پیشرفته برگه ی خود را نیز طراحی کنید. لازم به ذکر است شما حتی نیاز به هیچ گونه مهارت طراحی برگه ندارید و می توانید به راحتی سایت خود را ایجاد کنید.

هاب دارای دمو های فراوانی می باشد که شما می توانید از بخش پیش نمایش، دمو ها را مشاهده نمایید.

ویژگی های قالب چند منظوره Hub

بدون نیاز به هیچ گونه کدنویسی یا مهارت های طراحی:
شما بدون هیچ گونه دانش کد نویسی ای قادر خواهید بود از قالب هاب استفاده نمایید.
حتی نیاز نیست مهارت های طراحی داشته باشید.
با هاب به راحتی میتوانید سایت خود را ایجاد کنید.
به راحتی فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کنید:
افزونه ی ووکامرس با هاب کاملا سازگار است و شما میتوانید با نصب افزونه ی ووکامرس به سادگی فروشگاه اینترنتی خود را بسازید و با استفاده از صفحه ساز به سادگی صفحات محصول خود را ایجاد کنید.
دارای بسته نصبی برای نصب آسان قالب:
قالب هاب دارای بسته نصبی میباشد و شما به راحتی میتوانید سایت خود را تنها با چند کلیک ایجاد نمایید.
مجموعه عظیم از دمو های
قالب هاب دارای دمو های بسیار زیادی میباشد که ما برای شما بخش اعظمی از آن را فارسی سازی کرده ایم که به راحتی میتوانید از آن ها استفاده نمایید. به عنوان مثال قالب استارت آپ، قالب بلاگ، استودیو دیجیتال و …
ریسپانسیو شده برای تبلت و گوشی های همراه
همه ی دمو های قالب هاب ریسپانسیو شده برای تبلت و گوشی همراه میباشند و خودتان هم با چند کلیک ساده با استفاده از صفحه ساز میتوانید برگه هایی که ایجاد میکنید ریسپانسیو نمایید.
پلاگین های انحصاری و پرمیوم رایگان در هاب
قالب هاب دارای مجموعه ای از افزونه های انحصاری و پرمیوم میباشد که با خریداری این قالب افزونه ها در اختیار شما قرار میگیرند.

آخرین مطالب آموزشی