گروه ساخت و ساز نوژان

گروه ساخت و ساز نوژان از سال 2003 تأسیس شده است. بنیانگذار و مالک شرکت آقای عطاءالله موسسقی طی سال‌ها تأثیرگذار اصلی و بیننده این شرکت بوده است. ما فقط به دنبال بهترین کیفیت در کار و طراحی‌هایمان هستیم، بدون توجه به مقیاس پروژه.
حوزه تخصص ما عمدتاً شامل ساخت و طراحی مدنی و ساختمان است. شرکت حدود 150 نفر پرسنل تمام وقت در بخش‌های مختلف گروه‌های طراحی و ساخت دارد. در سال‌های فعالیت ما، تجربه گسترده‌ای در انواع مختلف ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی کسب کرده‌ایم. پروژه‌های طراحی شده ما شامل ساختمان‌های اداری و مجتمع‌های تجاری چندکاره است که می‌توان آن‌ها را پروژه‌های مقیاس متوسط در نظر گرفت. ما همچنین بسیاری از پروژه‌های توسعه زمین و مجتمع‌های مسکونی را در شمال ایران طراحی و ساخته‌ایم که می‌توان آن‌ها را در هر دو زمینه طراحی معماری و طراحی و ساخت مدنی به مقیاس بزرگ در نظر گرفت.
در زمینه ساخت، ما تمام تجهیزات لازم را داریم که شامل انواع ماشین‌آلات سنگین است. ما یک تاسیسات مستقل تولید بتن را متعلق به خود داریم که یک نیاز برای پروژه‌های توسعه مقیاس بزرگ ما است.
در زمینه معماری و طراحی ما فقط یک شعار داریم. همه مشکلات را روی میز و در دفتر حل کنید و حتی کوچکترین مشکلات را برای حل در مرحله ساخت باقی نگذارید. این دستاورد تیم طراحی ما طی سال‌ها بوده و ما آن را به عنوان مهمترین وظیفه در پروژه‌هایمان می‌پرستیم.
گروه ساخت و ساز نوژان همچنان به عنوان نمادی در طراحی معماری و ساخت خواهد بود. ما پروژه‌های لوکس و فضاهای بهترین کیفیت را خلق خواهیم کرد زیرا دیدگاه ما فقط بهترین را تأیید می‌کند.